Aktualności

Najnowsze informacje

Konkurs Zetor Foto Video

Zapraszamy do udziału w konkursie foto i video Zetor. Aby wziąć w nim udział, zrób zdjęcie lub nagraj film video o długości od 30 do 90 sekund, wktórym motywem głównym będzie ciągnik ZETOR.

Główna nagroda – 3 dniowa wycieka do siedziby Zetora w Czechach !

Atrakcyjne nagrody

Dla zwycięzców w obu kategoriach przygotowaliśmy unikalną nagrodę w postaci 3 dniowej wycieczki do siedziby Zetora w Czechach (zwiedzanie ZETOR Gallery, linii montażowej ciągników ZETOR oraz inne atrakcje. Pokrywamy wszelkie koszty zakwaterowania, wyżywienia i transportu z Kalisza do Brna i z powrotem do Kalisza ). Laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymają duże zestawy upominków od marki Zetor.

Nagradzamy najlepsze pomysły!

Tylko od Ciebie zależy, co znajdzie się na filmie lub zdjęciu – ważne, by był tam Zetor. Na filmie nie może być żadnych ciągników innych marek. Nie będzie też głosowania internautów na filmy i zdjęcia. Najlepsze prace wybierzemy w siedzibie naszej firmy w Kaliszu.

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie niepublikowanego nigdzie wcześniej dobrej jakości zdjęcia lub filmu, wraz ze skanem podpisanego oświadczenia o zgodzie na udostępnienie swojej pracy konkursowej przez Zetora (wzór oświadczenia możesz pobrać tutaj)

Możesz wysłać do nas dowolną liczbę zgłoszeń – wówczas pamiętaj, by do każdego z nich dołączyć osobne oświadczenie.

Jak wysłać zgłoszenie?

Zdjęcie lub film wyślij do nas mailem na adres: konkurs@zetor.pl

Prace Video można przesyłać również na płytach CD pocztą na adres :

ZETOR POLSKA Sp. z o.o., ul. Wrocławska 48, 62-800 Kalisz z dopiskiem „KONKURS”. Nie zwracamy przesłanych materiałów.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31/07/2014

Regulamin konkursu – pobierz

Zapraszamy i życzymy wielu ciekawych pomysłów !

Do góry