Aktualności

Bądź zawsze na bieżąco

Zapraszamy do skorzystania z oferty finansowania fabrycznego na zakup ciągników z serii Major80. Istnieje możliwość obniżenia kosztów zakupu (odestki czy koszty manipulacyjne) do 0%.
Więcej szczegółów na stronie https://www.traktortozetor.pl

W dniach 3-4 sierpnia w naszej firmie odbyły się szkolenia praktyczne dla pracowników z elektronarzędzi firmy Stalco. Celem spotkań było podniesienie wiedzy teoretycznej i praktycznej z elektronarzędzi akumulatorowych. Każdy z pracowników mógł na żywo przekonać się o jakości urządzeń i faktycznie je przetestować.

 

 

 

 

 

W naszej ofercie znajdą Państwo oleje i środki smarne firmy Fuchs w atrakcyjnych cenach. Jesteśmy największym dostawcą produktów marki Fuchs na naszym terenie. Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepów stacjonarnych oraz sklepu internetowego sklep.agromasz.pl 

Zapraszamy do skorzystania z nowej oferty finansowania na zakup maszyn Pottinger. Szczegóły znajdą Państwo u naszych handlowców.

Już teraz ciągniki z serii Major w nowej atrakcyjnej cenie rabatem 18.000 zł brutto. Wszystkie informacje u naszych handlowców!

Zapraszamy Państwa do odwiedzania naszego Marketu Budowlanego w dniu 19.05.2023 roku. W ramach dnia otwartego wraz z naszymi Partnerami: Stalco, Icopal, Schiedel, Arbet, Ruukki, Kreisel, Rockwool zaprezentujemy nowości produktowe oraz będzie to okazja do wymiany doświadczeń oraz poszerzenia wiedzy w zakresie materiałów budowlanych i wykończeniowych. Na miejscu dla Państwa przewidziany będzie poczęstunek w formie grilla.

W programie m.in.:

Kreisel       –  pokaz nakładania gładzi dyspersyjnej oraz elementów dekoracyjnych na systemach dociepleń

Stalco        –  prezentacja elektronarzędzi, myjek, robotów koszących i agregatów malarskich

Schiedel    – pokaz kominów kwasoodpornych

Icopal        – pokaz aplikacji papy termozgrzewalnej

Ruukki       – prezentacja produktów i specjalne warunki na zakup blachodachówek oaz blach trapezowych

Rockwool – prezentacja cech zalet wełny skalnej, odporność ogniowa i akustyka

 

 

Zapraszamy na wydarzenie Otwarcie sklepu-rolniczo technicznego Agromasz w formule Powered by Kramp, które odbędzie się 12 maja 2023 o godzinie 11.00 w Ostrowi Mazowieckiej, przy ul. Lubiejewskiej 73.

W programie m.in.:
– słodki poczęstunek
– kawa i herbata
– przepyszne jedzenie
– atrakcyjne gadżety Kramp
– strefa zabaw dla dzieci

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dnia otwartego z firmą Xella, porducenta produktów Ytong i Silka

 

 

 

 

 

 

W dniu 26.04.2023 w naszym oddziale w Ostrołęce odbędzie się praktyczny pokaz murowania w systemie Ytong-Silka. W trakcie pokazów będzie można zapoznać się z praktycznym pokazem murowania przy użyciu żurawia MK240.

 

 

Dzień otwarty z firmą Stalco!

Dzień otwarty z firmą Stalco

Już w najbliższy piątek, 24 marca zapraszamy na dzień otwarty z firmą Stalco. W programie m.in. pokaz elektronarzędzi, szkolenie z obsługi agregatów malarskich czy pokaz myjek ciśnieniowych.

Spotkajmy się w naszym Markecie Budowlanym w Ostrołęce, przy ulicy Kołobrzeskiej 24!

Do góry