Aktualności

Bądź zawsze na bieżąco

Informujemy, że zwolniły się rezerwacje na dwa mieszkania w budynku nr 2 w inwestycji Słoneczna Polana. Termin realizacji tego budynku przewidziany jest na Wrzesień 2023. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

IV Etap Inwestycji – Budynek 2 | Agromasz

Informujemy, że termin zakończenia prac związanych z budową budynku mieszkalnego nr 4 w inwestycji Kwiatowe Łąki został przesunięty na koniec maja bieżącego roku. Opóźnienie wynika z utrzymujących się ujemnych temperatur w nocy co uniemożliwia ukończenie elewacji budynku oraz montaż balustrad. Za wynikłe opóźnienie przepraszamy.

Miło nam poinformować, że poszerzamy ofertę maszyn rolniczych o produkty firmy Sulky. Francuzka firma w swoim portfolio posiada maszyny uprawowe, siewniki oraz rozsiewacze nawozów. Już niedługo pierwsza partia maszyn dostępna będzie na naszym placu. Więcej informacji uzyskać można pod numerem telefonu 515 256 963.

Nowa inwestycja coraz bardziej wpisuje się w panoramę naszego miasta. Trzy budynki z dnia na dzień rosną w górę. Nasi klienci docenili to miejsce i wybrali naszą inwestycję na swoje przyszłe miejsce zamieszkania. Pozostało jeszcze kilka mieszkań z terminem realizacji na wrzesień 2023 oraz marzec 2024. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 

Do oferty wróciły dwa mieszkania o powierzchniach 58 i 57,4 m2 na Parterach w budynku numer 2 w inwestycji Słoneczna Polana. Termin realizacji tych mieszkań to wrzesień 2023. Mieszkania posiadają 2 pokoje plus salon z kuchnią. Rzuty znajdą Państwo tutaj Wysoki Parter. Zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsezonowej na oryginalne części zamienne do maszyn Maschio Gaspardo w atrakcyjnych cenach. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu 506 216 621

   

W naszej ofercie pojawiło się mieszkanie z odbiorem w przyszłym roku we wrześniu w budynku nr 5 w inwestycji Kwiatowe Łąki. Mieszkanie o powierzchni 80,5m2 posiada 4 sypialnie oraz salon z kuchnią. Znajduje się na II piętrze budynku z ekspozycją wchodnio-południowo. Istnieje możliwość zmiany przeznaczenia jednej z sypialni na kuchnię. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu 515 256 966

Przedstawiamy wizualizację nowego osiedla. Postawiliśmy na spójność budynków. Uzyskały jeden kolor główny – pomarańczowy, który ma urozmaicić bardzo popularne ostatnio szarości.

 

Tempo prac jest imponujące. Minęło 3 tygodnie od rozpoczęcia prac i w terenie pojawiły się zarysy dwóch budynków (1 i 2). Już niedługo wpiszą się na stałe w architekturę tej części miasta.

 

Do góry