Aktualności

Bądź zawsze na bieżąco

Wszystkim klientom, pracownikom oraz przyjaciołom naszej firmy składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten magiczny czas napełni Państwa radością oraz szczęściem w gronie najbliższych.

Miło nam poinformować, że rozszerzyliśmy ofertę maszyn o ładowarki przegubowe Schaffer. Na naszym placu dostępne od ręki maszyny kompaktowe dedykowane do małych i niski obór po ładowarki z wysięgnikiem teleskopowym. Zapraszamy do obejrzenia i przetestowania możliwości maszyn.

Zapraszamy do skorzystania z oferty finansowania fabrycznego na zakup ciągników z serii Major80. Istnieje możliwość obniżenia kosztów zakupu (odestki czy koszty manipulacyjne) do 0%.
Więcej szczegółów na stronie https://www.traktortozetor.pl

W dniach 3-4 sierpnia w naszej firmie odbyły się szkolenia praktyczne dla pracowników z elektronarzędzi firmy Stalco. Celem spotkań było podniesienie wiedzy teoretycznej i praktycznej z elektronarzędzi akumulatorowych. Każdy z pracowników mógł na żywo przekonać się o jakości urządzeń i faktycznie je przetestować.

 

 

 

 

 

W naszej ofercie znajdą Państwo oleje i środki smarne firmy Fuchs w atrakcyjnych cenach. Jesteśmy największym dostawcą produktów marki Fuchs na naszym terenie. Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepów stacjonarnych oraz sklepu internetowego sklep.agromasz.pl 

Zapraszamy do skorzystania z nowej oferty finansowania na zakup maszyn Pottinger. Szczegóły znajdą Państwo u naszych handlowców.

Już teraz ciągniki z serii Major w nowej atrakcyjnej cenie rabatem 18.000 zł brutto. Wszystkie informacje u naszych handlowców!

Zapraszamy Państwa do odwiedzania naszego Marketu Budowlanego w dniu 19.05.2023 roku. W ramach dnia otwartego wraz z naszymi Partnerami: Stalco, Icopal, Schiedel, Arbet, Ruukki, Kreisel, Rockwool zaprezentujemy nowości produktowe oraz będzie to okazja do wymiany doświadczeń oraz poszerzenia wiedzy w zakresie materiałów budowlanych i wykończeniowych. Na miejscu dla Państwa przewidziany będzie poczęstunek w formie grilla.

W programie m.in.:

Kreisel       –  pokaz nakładania gładzi dyspersyjnej oraz elementów dekoracyjnych na systemach dociepleń

Stalco        –  prezentacja elektronarzędzi, myjek, robotów koszących i agregatów malarskich

Schiedel    – pokaz kominów kwasoodpornych

Icopal        – pokaz aplikacji papy termozgrzewalnej

Ruukki       – prezentacja produktów i specjalne warunki na zakup blachodachówek oaz blach trapezowych

Rockwool – prezentacja cech zalet wełny skalnej, odporność ogniowa i akustyka

 

 

Zapraszamy na wydarzenie Otwarcie sklepu-rolniczo technicznego Agromasz w formule Powered by Kramp, które odbędzie się 12 maja 2023 o godzinie 11.00 w Ostrowi Mazowieckiej, przy ul. Lubiejewskiej 73.

W programie m.in.:
– słodki poczęstunek
– kawa i herbata
– przepyszne jedzenie
– atrakcyjne gadżety Kramp
– strefa zabaw dla dzieci

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dnia otwartego z firmą Xella, porducenta produktów Ytong i Silka

 

 

 

 

 

 

Do góry