Działalność firmy rozpoczęliśmy z dniem 02 stycznia 1984 roku. Nasza praca w tym okresie skierowana była głównie pod potrzeby spółdzielni kółek rolniczych województwa ostrołęckiego.

Początkowo działalność firmy prowadzona była na powierzchni 1,20 ha, zatrudnialiśmy wtedy 6-ciu pracowników. Dysponowaliśmy dwoma wiatami oraz magazynem części zamiennych w którym znajdowało się biuro. Sprzedaż odbywała się w domku letniskowym zlokalizowanym na placu firmy, który w tym czasie był nie utwardzony. Warunki prowadzenia działalności były bardzo trudne. Brak było podstawowego sprzętu do rozładunków i załadunków sprzętu i towarów. Wszystko odbywało się ręcznie.
Na przestrzeni lat poprawialiśmy warunki socjalne dla pracowników, dokupowaliśmy sprzęt transportowy i załadunkowy oraz zwiększaliśmy powierzchnię działalności poprzez zakup nowych gruntów wraz z budynkami.
W chwili obecnej Spółka posiada nieruchomość o obszarze ok. 9,8 ha. Powierzchnia magazynowa i   biurowa wynosi ponad 13.000 m2. Handel prowadzimy w sześciu zakładach tj: w Makowie Mazowieckim, Ostrowi Mazowieckiej, Przasnyszu, Ostrołęce, Modle koło Mławy oraz Rzekuniu. W całej spółce zatrudniamy 110 pracowników, w tym 47 osób niepełnosprawne.
Lata 90 to okres trudny w gospodarce, gdzie wiele firm upadało. Jednak dzięki zaangażowaniu, dzięki solidnej i uczciwej pracy naszych pracowników sytuacja ta nie dotknęła naszej firmy. Obroty i dochody z roku na rok powiększają nasz kapitał. Jednak największym naszym kapitałem nie są obiekty, lecz doskonała kompetentna stabilna załoga, która stale podnosi swoje kwalifikacje by jak najlepiej spełnić oczekiwania naszych klientów.

Obecnie firma posiada nowoczesne markety budowlane z pełnym zapleczem magazynowym oraz transportowym. Zaopatrujemy klientów inwestycyjnych jak i detalicznych w pełnym zakresie.

Działalność w branży rolniczej od wielu lat utrzymuje naszą firmę na czołowych pozycjach w wielu rankingach sprzedaży ciągników i maszyn rolniczych w Polsce.

W 2006 roku rozpoczęliśmy działalność deweloperską. Przez kilka lat w wybudowanych przez nas budynkach swoje mieszkania znalazło ponad 400 rodzin i ich liczba stale rośnie. Silna pozycja firmy i doświadczenie zdobyte przez lata w tej branży powodują, że jesteśmy elastyczni w podejściu do klienta i działamy w oparciu o myśl przewodnią, że to „Mieszkania mają czekać na klienta, a nie klient na mieszkanie”.

Dywersyfikacja działalności w różnych obszarach pozwala nam być firmą stabilną i solidną w oczach kontrahentów i klientów.

W 2020 roku nasza firma skorzystała z dofinansowania projektu w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.

Projekt dotyczy wsparcia przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19. Pomoc finansowa udzielana na podstawie programu nr SA.57015 (2020/N). Wartość dofinansowania 274.042,68 PLN

Do góry