Aktualności

Bądź zawsze na bieżąco

Posiadamy w ofercie mieszkanie o powierzchni 61,35 m2 na Parterze w budynku przy ulicy Cieplińskiego 14. Składa się z dwóch pokoi samodzielnych, pokoju z kuchnią, łazienki z WC oraz balkon o powierzchni 3,12 m2.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: 515 256 966

Starasz się o „dotację” na zakup ciągnika? Do odbioru nawet 48 000 zł na zakup wybranych modeli Zetora.
Chcesz otrzymać imienny voucher z „zetorową dotacją”? Kliknij w link i ciesz się nowym traktorem jeszcze tej jesieni:

http://bit.ly/dotacjazetor

 Nowość w naszej ofercie! Ładowarki Everun. Charakteryzują się dobrą jakością i niską ceną. W zależności od modelu, maksymalny udźwig wynosi minimum 1000 kg, a maksymalnie nawet 6400 kg. Przekłada się to na dużą masę załadunku, mieszczącą się w zakresie od 1200 do 6000 kg. Jedna z ładowarek do zobaczenia w naszej siedzibie w Rzekuniu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

 

 

 

 

 

Rozpoczynamy nabór na kolejny budynek mieszkalny wielorodzinny oznaczony numerem 3 w inwestycji Kwiatowe Łąki. Budynek będzie składał się z 66 mieszkań o powierzchniach od 34 – 62 m2. Termin realizacji przewidziany jest na II kwartał 2021.

Atrakcyjna forma zakupu. Zaliczka w kwocie 5 tys. złotych po podpisaniu umowy przedwstępnej. Reszta kwoty po wybudowaniu!

Spokojna lokalizacja, parkingi, plac zabaw, przedszkole, szkoła językowa, sklep na terenie osiedla. Bliskość szkół, przystanków autobusowych czy miejskiej komunikacji rowerowej tylko nie liczne cechy naszego osiedla.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Zapraszamy na pokazy polowe maszynami zielonkowymi firmy Poettinger przy użyciu ciągników Zetor, które odbędą się w dniu 28 maja 2019 o godzinie 11.00 w Gospodarstwie Pana Mateusza Komorowskiego w miejscowości Chomentowo 19 (Śniadowo)
W pokazie udział wezmą następujące maszyny:

1. Zestaw kosiarek S10
2. Kosiarka czołowa Novacat 301 Alpha Motion Master
3. Zgrabiarka dwukaruzelowa TOP 762 C Classic
4. Przetrząsacz 6-wirnikowy HIT 6.69

oraz ciągniki:

1. Zetor Major CL 80
2. Zetor Forterra HD 150
3. Zetor Proxima CL 90 Premium

Mapa dojazdu poniżej

Informujemy, że z dniem 15 marca 2019 r. uzyskaliśmy prawomocne pozwolenie na użytkowanie budynku przy ulicy Cieplińskiego 14. Osoby ubiegające się o kredyt bankowy zapraszamy do kontaktu. Klienci nabywający mieszkanie za gotówkę mogą umawiać się na odbiór kluczy do mieszkań.

Nowa promocja na ciągniki Zetor. Wystarczy wejść na stronę internetową www.traktortozetor.pl by dowiedzieć się jak skorzystać z nowej promocji.

Mimo zimowej aury pracujemy dalej! Temperatura jest łaskawa. Rozebrano w większości rusztowania. Trwają prace przy parkingach i drogach. Wewnątrz w części C montowane są grzejniki i piece gazowe oraz inne prace wykończeniowe. W klatkach kończone są prace z instalacjami elektrycznymi i gazowymi A i B. Zamontowane są wszystkie windy.

Posiadamy wolne miejsca postojowe do sprzedaży w budynkach przy Cieplińskiego 8 i 12.

Zapraszamy do kontaktu!

Back to top