O firmie

O firmie

Powstanie i historia firmy

 

Działalność swoją rozpoczęliśmy z dniem 02 stycznia 1984 roku. Nasza działalność w tym okresie skierowana była głównie pod potrzeby spółdzielni kółek rolniczych województwa ostrołęckiego.

Rozpoczęta działalność prowadzona była na powierzchni 1,20 ha, zatrudnialiśmy wtedy 6-ciu pracowników. Dysponowaliśmy dwoma wiatami nie obudowanymi oraz magazynem części zamiennych w którym znajdowało się biuro. Natomiast sprzedaż odbywała się w domku letniskowym zlokalizowanym na placu., plac w tym czasie był nie utwardzony. Warunki prowadzenia działalności były bardzo trudne. Brak było podstawowego sprzętu do rozładunków i załadunków sprzętu i towarów. Wszystko odbywało się ręcznie.

Na przestrzeni lat poprawialiśmy warunki socjalne dla pracowników, zakupowaliśmy sprzęt transportowy i załadunkowy oraz zwiększalismy powierzchnię poprzez zakup nowych gruntów wraz z budynkami.

W chwili obecnej Spółka posiada nieruchomość o obszarze ok. 9,8 ha, powierzchnia magazynowa i biurowa 13.000m. Handel prowadzimy w 5- ciu zakładach tj: w Makowie Maz., Ostrowi Maz., Przasnyszu, Ostrołęce i w Rzekuniu, zatrudniamy w całej spółce 110 pracowników, w tym 47 osób niepełnosprawnych.

Lata 90 to okres trudny w gospodarce, gdzie wiele firm upadało. Jednak dzięki zaangażowaniu, dzięki solidnej i uczciwej pracy naszych pracowników sytuacja ta nie dotknęła naszej firmy. Obroty i dochody z roku na rok powiększają nasz kapitał. Jednak największym naszym kapitałem nie są obiekty, lecz doskonała kompetentna stabilna załoga, która stale podnosi swoje kwalifikacje by jak najlepiej spełnić oczekiwania naszych klientów.

Sunday the 19th. P.H.U. Agromasz Sp. z o.o.
Copyright

©

Template © Joomla Template